Сплави на каяках

Сплави на каяках

Ця подорож – це можливість побачити та відчути всім серцем красу української природи, вдихнути на повні груди цілюще повітря подільських ланів, поринути у таємничу історію наших предків, насолодитись мальовничим каньйоном річки Рів. Під час мандрівки ви зможете побачити цікаві природні та історичні об’єкти та матимете можливість скуштувати традиційні страви регіону.

Сплав на каяках — різновид водного туризму. Розрахований він на любителів активного відпочинку. Якщо вам набридло валятися на дивані, а душа жадає гострих відчуттів — сміливо відправляйтеся в сплав. Ця захоплююча подорож подарує масу незабутніх вражень і приємних спогадів.

Існує два види сплаву — спортивний і екскурсійно-туристичний. У спортивному сплаві беруть участь професіонали. Вибираються, як правило, складні для проходження маршрути, часто по вируючих гірських річках. У спортивному сплаві життя весляра залежить від його підготовки, досвіду та навичок. Зовсім інша справа екскурсійно-туристичний сплав, в якому брати участь може кожен.

Сплав по р. Рів (ділянка Межирів– Антонівка)

Подорож цією річкою має цілий ряд переваг. Хоча Ви тут не побачите складних порогів і глибокого каньйону, зате Ви зможете провести цих два дні у цілковитій гармонії з природою: тихе і тепле плесо річки, невисокі береги, на яких де-не-де проступають гранітні утворення, мальовничі ліси, де хочеться дихати на повні груди.

Маршрут пролягає через мальовничі території Барського та Жмеринського району в напрямку вливання малої ріки Рів у Південний Буг. На території сплаву зберігся унікальний рослинний і тваринний світ.

Екстремальний (Міжлісся – Северинівка – 14 км) 

Екстремальний варіант маршруту передбачає долання переправляння плавзасобів вручну на найскладніших ділянках.

Комфортний (Мельники – Токарівка – 6 км)

Комфортний маршрут підходить для усіх, у тому числі - шкільної молоді під наглядом досвідчених інструкторів. Після вузьких ділянок за хутором Мельники ріка Рів розширяється до 200 метрів, відкриваючи пейзажі вапнякових скель і пагорбів, на яких розташовані села Мельниківці, Чернятин і Северинівка.

Контактна інформація

23126, вул. Грушевського, 29, Северинівка Вінницької області

+38 (04332) 35 64 2