Путівник

Туристичний путівник "Подорож яблуневим шляхом" видали в межах нашого проєкту. У цьому посібнику ви зможете прочитати про цікаві і визначні місця Барської, Северинівської та Олександрівської громад. За його допомогою можна організувати собі туристичний маршрут, адже до посібника прикріплена мапа. А ще його можуть виикористовувати іноземці, бо описи подані й англійською мовою.  

Завантажити туристичний путівник "Подорож яблуневим шляхом" можна за посиланням: https://cutt.ly/ygMfiYM   

Дякуємо предстаникам громад за надану інформацію. Також велика подяка експерту з розвитку територій Юрію Войціцькому за роботу упорядника.  

Нагадаємо, проєкт технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях» впроваджується на території Барської та Северинівської об’єднаних територіальних громадах у партнерстві з Громадською організацією Подільська Агенція Регіонального Розвитку.

Проєкт реалізовується в Україні в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG), що є новою ініціативою Європейського союзу, яка розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць. Більше інформації на сайті - http://www.m4eg.eu/en/

23 вересня 2020 року, середа
Для участі у тренінгу потрібно зареєструватися

Контактна інформація

23126, вул. Грушевського, 29, Северинівка Вінницької області

+38 (04332) 35 64 2