У Северинівській громаді планують звести модульний будинок. Оголошено тендер

У Северинівській громаді планують звести модульний будинок. Оголошено тендер

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах проєкту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях» оголошує тендер на зведення модульного будинку у Севериніській громаді.

Очікуварий результат: 1 модульний будинок.

Вимоги: 

Валютою пропозиції конкурсних торгів є гривня. Розрахунки здійснюватимуться у національній валюті України згідно умов укладеного договору.

Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Пропозиція конкурсних торгів та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою.

У разі подання учасниками документів, що складені іноземною мовою, до них додаються нотаріально засвідчені переклади українською мовою.

Цінова пропозиція подається у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою* у запечатаному конверті.

Учасник процедури закупівлі має право подати лише одну цінову пропозицію.

Цінові пропозиції, отримані замовником після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам, що їх подали.

Дедлайн подачі пропозиції: 2 квітня 2020 до 19:00.

За детальнішою інформацією звертайтеся: Тудвасєв Валерій Михайлович, експерт із закупівель проєкту, +38067 107 4930, e-mail:  valeriy.tudvasev@gmail.com

Детальніша інформація за посиланням: https://cutt.ly/LtjNk1U

Контактна інформація

23126, вул. Грушевського, 29, Северинівка Вінницької області

+38 (04332) 35 64 2