Представники проєкту долучилися до формування технічних завдань в галузі АПК

Представники проєкту долучилися до формування технічних завдань в галузі АПК

6 лютого у Департаменті агропромрозвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА відбулась робоча зустріч щодо формування технічних завдань в галузі АПК.

Ці завдання пропонується включити до плану заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року.

До заходу були залучені й представники прєкту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях». Так, зокрема, асистентака керівника проєкту Галина Сегеда подала свої пропозиції щодо формування технічних завдань у галузі садівництва та сворення кооперативів.

 

Також заході взяли участь директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області та установи та організації, що відносяться до сфери агропромислового комплексу області.

Нагдаємо, що основною метою прєкту є збільшення доданої вартості регіонального бренду «Подільське яблуко» за допомогою створення кластеру «Яблуневий шлях» з метою популяризації Вінницької області як «яблуневого раю» в Україні на базі Северинівської та Барської об’єднаних громад.

Також Кластер «Яблуневий шлях» зосереджений не лише на вирощуванні та переробці яблук. «Яблуневий шлях» задумано як туристичний маршрут, що поєднуватиме рекреаційну та оздоровчу складові.

 

Контактна інформація

23126, вул. Грушевського, 29, Северинівка Вінницької області

+38 (04332) 35 64 2