У Києві обговорили впровадження грантових демонстраційних проєктів

У Києві обговорили впровадження грантових демонстраційних проєктів

У Києві 4 грудня відбулася зустріч керівників грантових демонстраційних проєктів, що впроваджуються в межах Ініціативи «Мери за економічне зростання» (M4EG) Ініціативи ЄС з працівниками представництва ЄС в Україні, керівником проєкту в Україні Олександром Цепком та експертами Павлом Кас′яновим і Наталією Унучко.

Громади мали можливість розповісти про те, як впроваджуються проєкти, які об′єкти зможуть побачити інші громади після завершення проєктів, ділилися досвідом та успіхами. Також мали нагоду обговорити проблемні питання, які виникають у ході реалізації проєктів, та можливі шляхи їх вирішення.

Участь у заході взяли й представники проєкту Кластер «Яблуневий шлях», що впроваджується на території Барської та Северинівської об’єднаних територіальних громадах у партнерстві з Громадською організацією «Подільська Агенція Регіонального Розвитку».

Нагадаємо, що Проєкт «Мери за економічне зростання» (M4EG) – це нова ініціатива Європейського союзу, що розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Секретаріат проекту «Мери за економічне зростання» є основним виконавчим органом Ініціативи і керує втіленням Ініціативи в регіоні.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.

Ініціатива «Мери за економічне зростання» прагне створити розгалужену регіональну професійну спільноту, що вимагатиме певного залучення членів Ініціативи, проте водночас створить для її членів можливості значної підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, сприяння у поширенні історій успіху, а також інші значні економічні, політичні та репутаційні переваги.

Фото з допису Natalia Unuchko

Контактна інформація

23126, вул. Грушевського, 29, Северинівка Вінницької області

+38 (04332) 35 64 2