Двомовні вказівники встановили у Северинівській громаді

Двомовні вказівники встановили у Северинівській громаді

В межах проєкту Кластер "Яблуневий шлях" на території Северинівської громади встановили двомовні вказівники.  

За допомогою таких вказівників легко можна знайти туристичні об’єкти, які варто побачити.  

"Наш проєкт Кластер «Яблуневий шлях» задумано як туристичний маршрут. Тож такі вказівники привертатимуть увагу та допомагатимуть знайти цікаві для туристів об’єкти. Вони англійською та українською мовами. Також ці вказівники певним чином популяризують історичну спадщину громади. На них коротко описана історія, яка буде цікавою і для місцевих жителів, і для тих, хто приїхав сюди вперше", – зазначає  координаторка проєкту Наталія Величко.  

Нагадаємо, проєкт технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях» впроваджується на території Барської та Северинівської об’єднаних територіальних громадах у партнерстві з Громадською організацією Подільська Агенція Регіонального Розвитку.  

Проєкт реалізовується в Україні в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG), що є новою ініціативою Європейського союзу, яка розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства.   Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць. Більше інформації на сайті - http://www.m4eg.eu/en/

Контактна інформація

23126, вул. Грушевського, 29, Северинівка Вінницької області

+38 (04332) 35 64 2