Онлайн тренінг для підприємців Вінниччини

Онлайн тренінг для підприємців Вінниччини

Запрошуємо вас до участі в онлайн тренінгу для підприємців Вінницької області, який відбудеться 23 та 24 вересня на платформі ZOOM з 11 по 14 годину.

Під час заходу йтиметься про створення кластеру в межах проєкту Кластер «Яблуневий шлях», проблеми та перспективи вирощування продукції садівництва в умовах зміни кліматичних умов, наукові підходи ведення сільськогосподарського виробництва, основні аспекти вирощування «органічного яблука», туристичний потенціал Вінниччини та інші актуальні питання.

Для участі у тренінгу потрібно зареєструватися за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPVgBjJdyKsQuUaBfcvNkKIKKLJy70_I1O2dmjJSzfAnEJSg/viewform

Модератор – Василь Темченко, начальник Управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА.Програму та посилання для участі у заході буде надіслано відібраним учасникам.

Захід організовується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку та Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації у межах проєкту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях».

Контактна інформація

23126, вул. Грушевського, 29, Северинівка Вінницької області

+38 (04332) 35 64 2